KONST / Litografier / Färglitografi 17334252
nr 1733 4252
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Signerad, numrerad 42/360, daterad 1971. Färglitografi, bildmått: 38x42 cm, yttermått inklusive ram: 62x52 cm
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 20:28:28
17/10 20:31:50
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg